Kotek syberyjski

 Po króliczym komplecie, następny zimowy spacer, tym razem z Katniss, stał się okazją do zaprezentowania kociego kompleciku. Umówmy się jednak, że koty zwykle nie są wielkimi fanami hasania po śnieżnych zaspach, dla porządku zatem stwierdzam, że to kot prosto z mroźnej Syberii 😉.

Jest coś groźnego z lesie ściśniętym okowami mrozu. Martwa cisza, przerywana tylko skrzypieniem śniegu pod butami, zastygłe pod śniegiem, bezlistne drzewa, ścięte lodem strumyki. Ani żywej duszy w zasięgu wzroku.

Tęsknię za wiosną...

Ciuszki - Pracownia Krawiectwa Miniaturowego

 


Komentarze

 1. Hi Chiriann!
  I see you've finally received the blanket of snow that you we were waiting for. Katniss is looking snug and warm though. 😊 The photos of the trees are really quite beautiful.
  Big hugs,
  X

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you :)! To be honest, we have so much snow right now, that... I'm starting to miss Spring ;). Hugs, hugs!!

   Usuń
 2. Wspaniała sesja, Chiriann! Wprawdzie plenery zaśnieżone i zamarznięte, ale za to modelka czarująca! Katniss ma przepiękną twarz! Poza tym ma takie wspaniałe, sympatyczne ubranko ! Mięciutkie i ciepłe! Jest super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)! Mam nadzieję, że nie zmarzła, bo tego dnia było naprawdę zimno... Zmykałam do domu, aż się kurzyło ;)

   Usuń
 3. Wonderful winter photos, I love everything! This is a very beautiful Siberian cat! ;) Hugs!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you :)! I would feel bad taking any other cat on such harsh weather ;). Hugs, hugs!

   Usuń
 4. Klimatyczna urocza sesja ! Piękne widoczki :) Uwielbiam tą lalkę ! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)! Niby byłam nie dalej, niż kilometr od osiedla, ale chwilami czułam się bardzo nieswojo. Zimowy las jest... inny ;)

   Usuń
 5. Zawsze z przyjemnością oglądam na blogach tę lalkę. Choć mało podobna do filmowej postaci, jest uniwersalnie piękna! W takie ubranko i ja bym się chętnie otuliła :-) A zimę, taką jak tegoroczna - bardzo kocham. Wiosna od lat ma dla mnie ładunek przykrych wspomnień, rocznic, zaś biała zima pozytywnie stymuluje wyobraźnię :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)! Ja też polowałam na nią dla niej samej :). Ja z kolei lutego nie lubię najbardziej z całego roku, ale na zimę jęczę głównie dlatego, że codziennie muszę się przedzierać przez to śnieżysko w drodze do pracy, bo służbom oczyszczania miasta nie pali się do odśnieżenia. Ponoć wyczerpali już w tym roku budżet na ten cel ;)

   Usuń
 6. Ubranie Katniss jest świetne i wygląda na cieplutkie, zatem nie dziwne, że dziewczyna wybrała się na zimowy spacer. A ośnieżony las wygląda cudnie. Uwielbiam taką zimę, gdy śnieg przykrywa wszystko swą bielą, a mróz daje w kość.
  Całuję, kochana...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)! Sama jestem zmarzlakiem, więc staram się, by i moim lalkom było ciepło, a mróz ostatnio ściska bezlitośnie :). Ściskam gorąco :)!

   Usuń
 7. Widoki jak z obrazów pejzażystów, tajemnicze i trochę melancholijne. A dziewczynie w kocim wdzianku na pewno jest ciepło. Za to ja zdecydowanie chciałabym już wiosnę. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)! Ja już też tęsknię za wiosną... Ale dłuższe dni już dodają trochę otuchy ;). Kiedy o piątej nie jest jeszcze zupełnie ciemno, od razu podnosi to na duchu.

   Usuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Opowieści z mchu i nawłoci

Nieufność

Żegnaj, Vincusiu....