Wiosno, gdzie jesteś...?

 Zaniepokojona przedłużającymi się problemami z tegoroczną wiosną, bogini słońca Amaterasu, władczyni całego shintoistycznego panteonu zdecydowała się na osobistą interwencję. Dogłębnie zbadała sprawę, odwiedzając przedstawicieli flory i fauny w całym ogródku i obiecała, że coś z tym na pewno zrobi. Cóż, w takim razie czekamy 😉.

A każdego, kto jest ciekaw, dlaczego tak znamienita bogini ma postać białej wilczycy i czym jest płonący dysk na jej plecach, zapraszam do zagrania w śliczną i bardzo wzruszającą grę "Okami" 😊.

Ps. Viktorek przyjął boskie odwiedziny z niewielkim, ale jednak, zainteresowaniem.Komentarze

 1. Bardzo sympatyczna bogini. Oby coś wskórała w sprawie poprawy wiosny, bo człowiek chciałby na dworze posiedzieć i podłubać swoje dłubanki, a w kurtce jakoś niewygodnie.
  Wiktorek prześliczny. Tylko czemu jedną fotkę mu zrobiłaś, Ty niedobra?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)! Niestety, Viktorek tym razem wybrał turlanie się po grządkach zamiast pozowania i w chwilę później był brudny jak nieboskie stworzenie ;)...

   Usuń
 2. Bogini chyba przyświecała i u mnie, bo słonko wychylało się zza chmur i mogłam spokojnie wyjść na spacer. :) Viktorek jednak przewyższa boginię urodą, choć nie jest tak ognisty. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)! O tak, ja też bardzo liczę na interwencję Amaterasu, bo w tym roku to jest granda nie wiosna. Mam już dość noszenia swetrów...

   Usuń
 3. That's a cool figure! I now wonder what the flames mean... Your beautiful pussycat looks cool too. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you :)! She is now one of my favourite nendoroids and I really love the game too. Viktorek is enjoying every second of the spring sun :)

   Usuń
 4. Very cute figure but Viktorek wins every time ... such a cute and cuddly puss! 😘
  Big hugs,
  X

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you :)! Oh yes, cats win every time and steal each and every photoshoot :)! Hugs, hugs!

   Usuń
 5. Jak bogini słońca zainterweniuje to z pewnością będziemy mieć ciepełko <3
  Viktorek jest przeuroczy <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)! Dokładnie na to samo mam nadzieję ;). Viktorek także bardzo czeka na wiosnę i możliwość wygrzewania się na trawce :)

   Usuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Opowieści z mchu i nawłoci

Nieufność

Żegnaj, Vincusiu....