Przedsmak wakacji, część 3
To już ostatnia relacja z naszego wypadku do Supraśla i okolic, tym razem bezlalkowa. Jeszcze raz przejdziemy się ulicami Białegostoku i Supraśla właśnie, zajrzymy do muzeum ikon i absolutnie zachwycającego kompleksu klasztornego, powdychamy świeżym powietrzem... i będziemy odliczać czas do kolejnej wizyty w tym niezwykłym miejscu!























Komentarze
Prześlij komentarz