Przedsmak wakacji, część 3

 To już ostatnia relacja z naszego wypadku do Supraśla i okolic, tym razem bezlalkowa. Jeszcze raz przejdziemy się ulicami Białegostoku i Supraśla właśnie, zajrzymy do muzeum ikon i absolutnie zachwycającego kompleksu klasztornego, powdychamy świeżym powietrzem... i będziemy odliczać czas do kolejnej wizyty w tym niezwykłym miejscu!

 

























Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wakacyjny Szczecin i okolice, część trzecia

Wśród hortensji

Wakacyjny Szczecin i okolice, część druga